.

.

Мачки елегантно кучиња кучиња бандана чипка ѓердан миленичиња шал мачки додатоци миленичиња јака

Мачки елегантно кучиња кучиња бандана чипка ѓердан миленичиња шал мачки додатоци миленичиња јака

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

Материјал, мек и безбеден за да го одржува вашето куче чисто и удобно Материјал од чипка, стилска атмосфера, мека и издржлива, силна пропустливост на воздухот и не згаснува. Не мора да се грижите за вашето домашно милениче да биде непријатно. Изгледајте модерно и симпатично во сите прилики, одлична идеја да го облечете вашето куче за роденден. Дизајн на чипка, навистина симпатична и светла боја, направете го вашето домашно милениче поубаво и привлечно. Совршено за секојдневно носење, фотографирање, забави, свадби или само за да го направите вашето домашно милениче да изгледа најдобро. Изгледа многу модерно и симпатично секој пат. Нека вашето домашно милениче се истакнува од толпата. Материјал, мек и безбеден за да го одржува вашето куче чисто и удобно. Материјал од чипка, стилска атмосфера, мека и издржлива, силна пропустливост на воздухот и не згаснува. Не мора да се грижите за вашето домашно милениче да биде непријатно. Изгледајте модерно и симпатично во сите прилики, одлична идеја да го облечете вашето куче за роденден. Дизајн на чипка, навистина симпатична и светла боја, направете го вашето домашно милениче поубаво и привлечно. Совршено за секојдневно носење, фотографирање, забави, свадби или само за да го направите вашето домашно милениче да изгледа најдобро. Изгледа многу модерно и симпатично секој пат. Нека вашето домашно милениче се истакнува од толпата. Карактеристики : Материјал, мек и безбеден за да го одржува вашето куче чисто и удобно. Материјал од чипка, стилска атмосфера, мека и издржлива, силна пропустливост на воздухот и не згаснува. Не мора да се грижите за вашето домашно милениче да биде непријатно. Изгледајте модерно и симпатично во сите прилики, одлична идеја да го облечете вашето куче за роденден.

Параметри на производот

Слична стока