.

.

Гаобеј Мачка Мало Куче Мек Кревет Се Сретна Куќа Шатор Отстранлив Покриен Кревет

Гаобеј Мачка Мало Куче Мек Кревет Се Сретна Куќа Шатор Отстранлив Покриен Кревет

DEN 478.40

Пристапност
Залиха

Мачка Мало Куче Мек Кревет Се Сретна Куќа Шатор Отстранлив Покриен Кревет Мачка Мало Куче Мек Кревет Се Сретна Куќа Шатор Отстранлив Покриен Кревет. Боја : Беж / Кафеава / Црвена / Сива / розова Големина (L*W*H) : 35*35*40 ЦМ/14*14*15.7 Во Материјал : корален кадифе опис На Производот : Фина текстура, мека, не волна, не топка, не тријте вашето бебе милениче ќе сака да спие или да дремне малку на овие места каде што мисли дека никој не може да ја види, тоа е голема тајна скривалишта! Топло и ветроупорно. Дизајн на производот уникатен роман, мода, пост-продажба услуга песна брза, топло внимателно. Со отстранлива подлога, дното на оксфордската ткаенина, водоотпорно и антискидно. Двојна употреба, и како мат како гнездо, одговараат за сите сезони. Дизајниран специјално за потребите на мачките, така што тие можат да имаат најдобра дремка досега, материјалот може да го одржува воздухот свеж и да овозможи лесно чистење.

Параметри на производот

Слична стока