.

.

Восок Печат Монистра, Вазол 200 Парчиња Мраз Сино Запечатување Восок Монистра За Печат Восок Печат, Одлично За Писма И Сертификати, Денот На Вљубените Картички, Свад?

Восок Печат Монистра, Вазол 200 Парчиња Мраз Сино Запечатување Восок Монистра За Печат Восок Печат, Одлично За Писма И Сертификати, Денот

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

€Пакет Вклучуваат : 200 Парчиња запечатување восок монистраСекој печат треба 3 до 4 парчиња восочни монистра, кои можат да се зголемат или намалат според вашите желби. ●Материјал● : Нашите восочни монистра се направени од смола и восок, површината е мазна, лесно се топи и брзо се суши, обезбедува убав ефект на запечатување. ●Совршена Големина : овие октагонски запечатувачки восочни монистра со дијаметар од 9 мм, мали по големина и лесни за употреба. ●Широка Апликација : овие многу совршени за правење покани за венчавки, разгледници, честитки, писма, пакет вино, украс за подароци итн. €Белешки : кога користите восок за запечатување, може да се користи откако целосно ќе се стопи. Не го загревајте премногу долго за да спречите пенење. 200 парчиња восок печат монистра. Ние ви нудиме избор на видови со убави бои кои ќе одговараат на сите ваши потреби за различни модели на восочни печати. Сите наши восочни монистра се со висок квалитет, ретро и деликатни. Пакет вклучувајќи : 200 х запечатување Восок Монистра Големина : Восок Запечатување Монистра : 0.2 инчи Само 3-5 парчиња восок запечатување монистра да се направи совршен восок запечатување. Широко Примена Идеален За украсување плик, разгледници, покани, пакет за вино, запечатување подароци, занаетчиски подароци, дипломирање, канцелариски материјал, дневни потреби, пакување против фалсификување, уметност од висока класа итн.

Параметри на производот

Слична стока