.

.

Пиштол за пиштол 2 во 1 исечен куп јамка за купот пиштол 59 x 78 примарна крпа за кршење за килим за почеток на ткаенини комплет за килим

Пиштол за пиштол 2 во 1 исечен куп јамка за купот пиштол 59 x 78 примарна крпа за кршење за килим за почеток на ткаенини комплет

DEN 1140.80

Пристапност
Залиха

【2 Во 1 исечен куп и купот на јамка】 Рачно префрлете се помеѓу исечен куп и купот на јамка Можете да ги замените ножиците за исечени купови на сечилото на купот за неколку минути. Тужење на сопствени килими за дизајн, исто така произведува најразлични уметнички дела од еден вид. 【Ексклузивни налепници за кожа на пиштол за пиштол】 10 специјално дизајнирани налепници на кожата целосно одговараат на обликот на телото на пиштолот за пиштол, овозможувајќи ви да го персонализирате вашиот ексклузивен пиштол за пиштол. Користејќи отстранливи налепници без да оставите остаток. 【Комерцијална оценка】 Примарната крпа за губење е лесна и мека, но потрајна од монаси крпа, крпа од крпа или памучна ткаенина и е стандард во индустријата за употреба со пиштол за пиштол. 【Издржливост на материјалот】 35% памук и 65% полиестер. 26 x 26 шевови по густина на квадратен инч. Двоен WEFT & Double Warp, големината е 59 "x 78". Идеално за пиштол и гигантски игли за удар. 【Поддршка за тафт】 Поддршка за целосна тафт, и 20К членови+ приватна група за создавање/ килими.

Параметри на производот

Слична стока