.

.

Ивенет Бебе Прст јогурт за 7м+ 20гр-слатко-киселиот вкус ги стимулира пупките за вкус на бебето. Стопете се во уста или може да го џвакате за да ја добиете крцкавата те

Ивенет Бебе Прст јогурт за 7м+ 20гр-слатко-киселиот вкус ги стимулира пупките за вкус на бебето. Стопете се во уста или може да го џвакате

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Витамин Ц Богат со јагоди, слатка и кисела закуска од јагоди и јогурт Јогуртот Се Топи Препорачан за 7 месеци и погоре - Содржи 6 видови свежи пробиотици и 2 милијарди живи бактерии на млечна киселина - Користејќи метод на сушење со замрзнување за да ја задржите исхраната и да ги заштитите пробиотиците - слатко - киселиот вкус ги стимулира пупките за вкус на бебето - Се Топи во устата или може да го џвакате за да добиете крцкава текстура - пакување со патент, лесно за носење, чистење и хигиена-Без пченица и сол - ХАЦЦП сертифициран, Обезбеден Квалитет.

Параметри на производот

Слична стока