.

.

Тубуларна Камери Брави, 2 Пакет 1-1 / 8 90° Цилиндар Замена Отстранлив Цилиндар Брави ЗА Р. В. Патување Приколка Кампер Оддел Камион Алатка За Складирање Кутија Датотек?

Тубуларна Камери Брави, 2 Пакет 1-1 / 8 90° Цилиндар Замена Отстранлив Цилиндар Брави ЗА Р. В. Патување Приколка Кампер Оддел Камион Алатка За

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

?●Разноврсна Апликација ● должината На цилиндерот Со тубуларна брава е 1-1/8", должината на плочата за заклучување е 1,78" Заменете со 1,65 "права/преклопна плоча, Се Вклопува на 0,87" (22мм) Максимална Дебелина на Вратата патување приколка кампер автомобил складирање кутија со алатки работна маса кабинетот кабинетот постелнина маса фиока поштенско сандаче. ?●Висококвалитетен Материјал●тубуларната брава на кабинетот е изработена од висококвалитетна целосна легура на цинк, која е антиоксидација, анти- ' рѓа и антикорозија, а опашката на клучот е завиткана со црна гумена обвивка. Бравата е водоотпорна и потрајна. ?Queyed Universal®клучот на групата за заклучување на тубуларна камера е ист, треба да носите само еден клуч за да ги отворите сите брави во групата за заклучување, а овие брави усвојуваат дизајн за задржување без клуч, така што клучот може да се извади без разлика дали е во заклучена положба или не. ?●Лесен За Инсталирање ● Вметнете ја бравата На камерата во дупката, зашрафете ја шестоаголната навртка, поправете го цилиндерот за заклучување, прилагодете ја положбата на плочката за заклучување и затегнете ја завртката со клуч. Инсталирањето е брзо и лесно. Забелешка : внимавајте да ја измерите длабочината на рачката за заклучување пред да ја купите. ?●Услуга по продажбата ● ние обезбедуваме гаранција за производот Или услуга за враќање, ако не сте задоволни со производот што го добивте, ве молиме контактирајте не на време, ние ќе ви дадеме задоволителен одговор. ?●Разноврсна Апликација ● должината На цилиндерот Со тубуларна брава е 1-1/8", должината на плочата за заклучување е 1,78" Заменете со 1,65 "права/преклопна плоча, Се Вклопува на 0,87" (22мм) Максимална Дебелина на Вратата. патување приколка кампер автомобил складирање кутија со алатки работна маса кабинетот кабинетот постелнина маса фиока поштенско сандаче. ?●Висококвалитетен Материјал●тубуларната брава на кабинетот е изработена од висококвалитетна целосна легура на цинк, која е антиоксидација, анти- ' рѓа и антикорозија, а опашката на клучот е завиткана со црна гумена обвивка.

Параметри на производот

Слична стока