.

.

Jiozermi 12 парчиња рамен агол заграда, држач за полици од типот L 3,15 x3.15, поддржувач на полици од не'рѓосувачки челик, декоративен заграда за агол на зглоб со завртки за п?

Jiozermi 12 парчиња рамен агол заграда, држач за полици од типот L 3,15 x3.15, поддржувач на полици од не'рѓосувачки челик, декоративен

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

▶ 【Големина на заградите】 : Основната големина на заградата на аголот е 3,15 ”x 3,15” x 0,64 ”(l*l*w), дебелината е 0,04", дијаметарот на дупката за монтирање е 0,18 " Големината на завртката е 0,25" x 0,62 ”. на апликации】 : Поддршка за полици за поддршка на полиците е одлично за фиксирање на секаков вид мебел и е идеална алатка за склопување и одржување. како што се кревети, табели, столчиња, агол и полици. Одлично за употреба со дрвени греди. Може да игра добра улога без оглед Неговата мала големина. ▶ 【100% среќни клиенти】 : ioиозерми се чувствуваат уверени дека ќе го сакате нашиот производ, дека ќе ги вратиме парите ако не сте воодушевени од вашата набавка во рок од 30 дена. Едноставно контактирајте не за да го направите тоа како што треба. Постои нула ризик да го пробате производот денес. ▶ 【Големина на заградите】 : Основната големина на заградата на аголот е 3,15 ”x 3,15” x 0,64 ”(l*l*w), дебелината е 0,04", дијаметарот на дупката за монтирање е 0,18 ". Големината на завртката е 0,25" x 0,62 ”. на апликации】 : Поддршка за полици за поддршка на полиците е одлично за фиксирање на секаков вид мебел и е идеална алатка за склопување и одржување. како што се кревети, табели, столчиња, агол и полици. Одлично за употреба со дрвени греди. Може да игра добра улога без оглед Неговата мала големина. ▶ 【100% среќни клиенти】 : ioиозерми се чувствуваат уверени дека ќе го сакате нашиот производ, дека ќе ги вратиме парите ако не сте воодушевени од вашата набавка во рок од 30 дена. Едноставно контактирајте не за да го направите тоа како што треба. Постои нула ризик да го пробате производот денес. Специјализиран за домашни и канцелариски производи, Jiozermi работи на обезбедува сигурни, висококвалитетни и практични производи за глобални клиенти. Вашето задоволство е нашиот главен приоритет. Се надеваме дека можете да го пробате нашиот список за пакување на производи : 12 x агол заграда 60 x Спецификација за завртки за монтирање : Боја : Сребрен материјал : Тешка дебелина од не'рѓосувачки челик Дебелина : 0,04 " / 1 mm Дупка за монтирање Дијаметар : 0,18" / 4,6 mm Големина на завртката : 0,25 " x 0,62 ” / 6 x 16 mm Основна големина : 3,16” x 3,15 ”x 0,64” / 80 x 80 x 16 mm (l*l*w) Топло известување : 1.

Параметри на производот

Слична стока