.

.

ЖУХВ 2 парчиња Метален Капак Поддршка Шарки Дрво Кутија Дисплеј Мебел Декоративни Шарки Кујна Шкаф Кабинет Врата Шарки Капак Останува 68 * 8мм

ЖУХВ 2 парчиња Метален Капак Поддршка Шарки Дрво Кутија Дисплеј Мебел Декоративни Шарки Кујна Шкаф Кабинет Врата Шарки Капак Останува

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Издржлив и лесен за инсталирање Прекрасна декоративна шарка, вклучувајќи завртки. Многу погоден за старомодни дрвени кутии, врати, ормари, корпи за отпадоци, гардероби, старомодни ормари за накит, куфери итн. Материјал : метал, Боја : златна. Големина : околу 68 * 8 мм / 2,68 * 0,31 инчи. Издржлив и лесен за инсталирање. Прекрасна декоративна шарка, вклучувајќи завртки. Многу погоден за старомодни дрвени кутии, врати, ормари, корпи за отпадоци, гардероби, старомодни ормари за накит, куфери итн. Материјал : метал, Боја : златна. Големина : околу 68 * 8 мм / 2,68 * 0,31 инчи. Издржлив и лесен за инсталирање.Прекрасна декоративна шарка, вклучувајќи завртки.Многу погоден за старомодни дрвени кутии, врати, ормари, корпи за отпадоци, гардероби, старомодни ормари за накит, куфери итн.материјал : метализација : околу 68 * 8 мм / 2,68 * 0,31 инчи боја : листа на златни пакувања : 2 х шарки за поддршка на капакот4 x завртки : поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-5мм.

Параметри на производот

Слична стока