.

.

X - DREE 3pcs Метал Директно Квадратни Агол Врата Прозорец Шарка 40mm x 30mm Сива(bisagra de ventana de puerta de esquina cuadrada recta de 3 piezas de метал 40 mm x 30 mm gris

X - DREE 3pcs Метал Директно Квадратни Агол Врата Прозорец Шарка 40mm x 30mm Сива(bisagra de ventana de puerta de esquina cuadrada recta

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Дијаметар На Дупката за монтирање : 3мм/ 0,12"; Содржина На Пакетот : 3 парчиња х Шарки На Вратата, 12 парчиња x Завртки; Тежина : 48гр Материјал : Метал; Име На Производ : Шарка На Вратата. Главна Боја : Сива; Секоја Големина На Листот( Оската не Е Вклучена) : 38 х 12мм/ 1,5 "х 0,5" (Л*В). Вкупна Големина(Преклопена) : 40 x 16 x 5mm/ 1,6" x 0,6" x 0,2"(L*W*T); Растојание На Центарот За Дупки За Монтирање : 25mm/ 0,98"(тамањо вкупно(plegado) : 40 x 16 x 5 mm / 1,6' x 0,6 '' x 0,2 '' (L * W * T); Distancia ал центро дел орифио де монтаје : 25 Мм / 0,98''. Дупка За монтирање Диа : 5мм/ 0,2"; Големина(Расклопена) : 40 х 30мм/ 1,6 "х 1,2"(Л*В) (Дијаметро Дел Орифио Де Монтаје : 5мм / 0,2''; Тамањо( Десплегадо) : 40 х 30мм / 1,6' х 1,2 '(Л * В). 3 парчиња Метална Директно Квадратна Аголна Врата Прозорец Шарка 40мм х 30мм Сива Изработена од метален материјал во сива боја, иглата на Шарката е фиксирана во долниот лист, што се користи за долг животен век.Лесен за инсталирање на вашата врата или прозорци, совршен за врати, порти и ормари итн.

Параметри на производот

Слична стока