.

.

Wealrit 4 парчиња месинг прстен влечење, декоративна рачка од златен кабинет, прстен за капки од месинг со завртки

Wealrit 4 парчиња месинг прстен влечење, декоративна рачка од златен кабинет, прстен за капки од месинг со завртки

DEN 191.84

Пристапност
Залиха

Пакетот содржан : 4 парчиња месинг фиока за влечење на прстенот во 32мм/13inch Надворешен дијаметар и 23мм/0,9инч со дијаметар на основата, вклучени се завртки (ве молиме внимателно проверете ја големината на производот на сликата пред купувањето). Лесен за инсталирање : Овој прстен за влечење е тип со една дупка што е многу лесен за инсталирање. Само треба да го усогласите копчето со дупката, а потоа да го затегнете преку придружната завртка. Издржлив квалитет : прстенот за влечење на фиоките е изработен од висококвалитетен месинг, кој е здрав, цврст, отпорен на абење и отпорен на 'рѓа, не е лесен за деформирање или пауза, може да се користи долго време. Широка апликација : прстенот за влечење месинг е погоден за шкафчиња, кабинети за прикажување, маси за кревет, гардероби, гардероби, ормари за чевли, плакари за машини за миење садови, вински ормани, кабинети за складирање храна, итн. Стилски што оди со кој било друг мебел. Пакетот содржан : 4 парчиња месинг фиока за влечење на прстенот во 32мм/1.3inch Надворешен дијаметар и 23мм/0,9инч со дијаметар на основата, вклучени се завртки (ве молиме внимателно проверете ја големината на производот на сликата пред купувањето). Лесен за инсталирање : Овој прстен за влечење е тип со една дупка што е многу лесен за инсталирање. Само треба да го усогласите копчето со дупката, а потоа да го затегнете преку придружната завртка.

Параметри на производот

Слична стока