.

.

Нови LON0167 10 парчиња се одликуваат со магнетна крст глава сигурна ефикасност сива филипс pH00 шрафцигер битови долги 40мм

Нови LON0167 10 парчиња се одликуваат со магнетна крст глава сигурна ефикасност сива филипс pH00 шрафцигер битови долги 40мм

DEN 125.12

Пристапност
Залиха

Име на производот (издржлив во употреба) : Бит на шрафцигер; Тип на глава : (најнова технологија) PH00 Дијаметар на бит Безобразен : 2,5m_m/ 0.1i_n; дијаметар на дупче за дупчење Неискористен : 4 M_M/ 0. Секоја вкупна внимателно избрана должина : 40m_m/ 1.6i_n; боја на умот : сива. Материјал : Успешен метал; Вкупна тежина : 28g. Содржина на пакет совршена во изработката : 10 x уреден шрафцигер бит. Совети : Поради различни монитори, светло за стрелање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата што постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да купите. Ви благодарам! 10 парчиња Магнетски крст Умерена цена Глава сива филипс PH00 Работнички шрафцигер битови 40м_м долг.

Параметри на производот

Слична стока