.

.

Држач за Торта од 3 Нивоа, Пролетни Цвеќиња Расцутена Кула За Прикажување Десерти, Пластичен Тркалезен Држач За Кекси Послужавник За Свадба Роденден Чај Забава Беб?

Држач за Торта од 3 Нивоа, Пролетни Цвеќиња Расцутена Кула За Прикажување Десерти, Пластичен Тркалезен Држач За Кекси Послужавник

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

Безбеден Материјал : штандовите за кекси од 3 нивоа се направени од пластичен пп материјал за заштита на животната средина од храна Средниот столб е изработен од метал, што ја прави целата заграда посилна. Стабилна основа, безбедна и сигурна употреба, добро мерење, силна и издржлива. Нема дополнителни садови за миење, едноставно избришете го со мека крпа и еднократно користете. Различни Големини На Тркалезни Плочи : дијаметар На Горната плоча 8,26 во/21 см, дијаметар на средната плоча 9,44 во/24 см; основна плоча 10,62 во/27 см дијаметар. Погоден за сервирање кекси, колачиња, сендвичи со прсти, лушпи, овошје, десерти или што сакате. Слоевит Дизајн : овој штанд за сервирање на нивоа лесно се составува и се распаѓа за складирање. Поврзувачката шипка и завртката се изработени од нерѓосувачки челик, кој е издржлив и нема да ' рѓосува. Целиот штанд за кекси има сила и стабилност. Деликатен Дизајн : Модерен лесен луксузен дизајн, одвојлив и удобен за складирање, без зафаќање дополнителен простор. Повлечете прстен дизајн, лесен за носење. Идеален за бифе, забави со чај, тушеви за бебиња, роденденски забави, свадби и други настани. Мулти-Прилики : комплетот за прикажување Десерти е совршен за прием на свадби за чај, годишнина, роденденски забави, тушеви за бебиња, пекари, церемонии за дипломирање, Божиќ, подарок за денот на благодарноста или декор на домот, убаво украсени во секоја трпезарија или дневна соба!. Ratgdn 3 Ниво Торта Стојат Злато Пластични Десерт Дисплеј Кула Пакет вклучува : Врвот Фиока x 1; Средна Лента x 1; Дното Лента x 1; Метал пол x 4 Материјал : безбедност храна-одделение хард пластика Боја : Злато Вкупна Висина : 12.

Параметри на производот

Слична стока