.

.

Јемуки Ладна Пијалак Кафемат СО Рачка Од Дрво 60ОЗ 12 ШОЛЈИ Стаклен Стомна За Чај

Јемуки Ладна Пијалак Кафемат СО Рачка Од Дрво 60ОЗ 12 ШОЛЈИ Стаклен Стомна За Чај

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

Двослоен филтер : Изработен од прецизно изработена ткаена мрежа од нерѓосувачки челик Анти - ' рѓа и издржлив, го филтрира кафето со побогат вкус. Големината на дупката од 0,0075 мм може да филтрира дури и многу фино мелено кафе. Излив На Птичји Клун : изливот дизајниран да ја обликува клунот, може да го подобри протокот на истурање попрецизно, можете дури и да го истурите кафето во чаша без прелевање. Бука Рачка : вистинска букова дрво рачка донесе удобност зафат и луксуз. Капацитет : 60ОЗ / 1,7 Литар. Претходно поставена дупка за капење, оваа гарафа не само систем за ладно пијалак, можете да ја користите и за прелијте или капете кафе. Двослоен филтер : Изработен од прецизно изработена ткаена мрежа од нерѓосувачки челик. Анти - ' рѓа и издржлив, го филтрира кафето со побогат вкус. Големината на дупката од 0,0075 мм може да филтрира дури и многу фино мелено кафе.

Параметри на производот

Слична стока