.

.

Адхф Кутија За Накит Пакување Десктоп Кутија За Складирање Обетки Прстен Ѓердан Накит Организатор Голем

Адхф Кутија За Накит Пакување Десктоп Кутија За Складирање Обетки Прстен Ѓердан Накит Организатор Голем

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

Оваа кутија за подароци за часовници со перници што се одвојуваат обезбедува заштита за вашата колекција и исто така може да направи простор за други додатоци Куќиштето за прикажување на часовникот е избрано со висококвалитетни материјали, издржливи и безбедни. Мазниот материјал се чувствува поудобно. Кожената кутија за часовници го прави вашиот подарок посебен, таа е идеална кутија за накит и кутија за подароци за да го изненадите примачот. Со оваа витрина за часовници, можете да ги прикажете часовниците или накитот во продавница или на вашата маса за облекување. Со елегантен и едноставен дизајн, кутијата за складирање на часовникот е подобро да го покажете вашиот часовник. Оваа кутија за подароци за часовници со перници што се одвојуваат обезбедува заштита за вашата колекција и исто така може да направи простор за други додатоци. Куќиштето за прикажување на часовникот е избрано со висококвалитетни материјали, издржливи и безбедни. Мазниот материјал се чувствува поудобно. Кожената кутија за часовници го прави вашиот подарок посебен, таа е идеална кутија за накит и кутија за подароци за да го изненадите примачот. Со оваа витрина за часовници, можете да ги прикажете часовниците или накитот во продавница или на вашата маса за облекување. Со елегантен и едноставен дизајн, кутијата за складирање на часовникот е подобро да го покажете вашиот часовник. Оваа кутија за подароци за часовници со перници што се одвојуваат обезбедува заштита за вашата колекција и исто така може да направи простор за други додатоци.Куќиштето за прикажување на часовникот е избрано со висококвалитетни материјали, издржливи и безбедни.

Параметри на производот

Слична стока