.

.

Митас Стрелките Бе4 Ф-41А Фолио Случај Ирваси Зелена СЦ-0099-ГР/Ф-41А

Митас Стрелките Бе4 Ф-41А Фолио Случај Ирваси Зелена СЦ-0099-ГР/Ф-41А

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

Компатибилни модели : стрелки Be4 F-41 A (летен модел 2020) Материјали : стп кожа, поликарбонат. Структура на производот : главна единица за куќиште од типот на тетратка, внатрешна тврда кутија. Случајот е случај од типот на тетратка со едноставен дизајн што никогаш нема да ви здосади. Тетратката се отвора и затвора со помош на високо функционален магнетски клип. Делот од телото е изработен од поликарбонатен материјал кој безбедно штити од удари. Складирање картички за визит-картички итн. За други дизајни, пребарувајте "куќиште за паметни телефони митас" во лентата за пребарување за разни дизајни. ●Целосно направен по нарачка Во Јапонија Направен во јапонија, мешаме оригинални дизајни од дизајнери и раце на квалификувани занаетчии. Случајот ќе биде произведен и испорачан откако ќе се потврди нарачката и плаќањето. Карактеристики : ова е официјално лиценциран производ од брендот митас кој е фокусиран на дизајнот и квалитетот. Погодно е за фотографирање без отстранување на паметниот телефон од куќиштето од типот на тетратка. Печатената површина е ув обработена за да се спротивстави на гребнатини и вода. Спецификации : ● Џеб За Картички : џеб за картички x 2 + слободен џеб x 1 € држач за Ремени : 1 (внатрешен дијаметар 0,2 инчи (4 мм) € Магнетски појас : ременот може без напор да се отвори и затвори поради неговиот магнет.

Параметри на производот

Слична стока