.

.

Анкус 100 парчиња Црна Калај Кутија Правоаголник Мини Калај Кутија Организатор Пилула Бонбони Кутија За Чај Кутија Контејнер За Пари Паричка Клучеви Картичка За Иг?

Анкус 100 парчиња Црна Калај Кутија Правоаголник Мини Калај Кутија Организатор Пилула Бонбони Кутија За Чај Кутија Контејнер За Пари Паричка

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

Потекло : ЦН (Потекло) Број на модел : А689. Решетка количина : 1. Материјал : Метал. Функција : Порибено. Потекло : ЦН (Потекло). Број на модел : А689. Решетка количина : 1. Материјал : Метал. Функција : Порибено. Материјал : тинзизе : 10*7,5*3см боја : црна Точка специфики : Потекло : ЦН(Потекло)број На Модел : А689 Решетка количина : 1материјал : Металфеатура : Акции Тип : Кутии За Складирање И Бинскапацитет : 10*7,5*3смстил : Модернитехника : Глосисхапе : Правоаголник : Накитспецификација : 10*7,5*3цмпроизвод : кутија за накит.

Параметри на производот

10*7.5*3cm:
Product:
Jewelry Box
Слична стока