.

.

Фарма 6 Пакувања Ткаат Кошница За Складирање, Пластична Оставата, Чајната Кујна, Црна, Ѓ

Фарма 6 Пакувања Ткаат Кошница За Складирање, Пластична Оставата, Чајната Кујна, Црна, Ѓ

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

Вклучувајќи 6 корпи за складирање, може да ги задоволи вашите дневни потреби за складирање Префект димензии : 10.09", одлично за мали предмети, како закуски, канцелариски материјал, шминка итн. Исклучителен дизајн на контура, со 2 вградени рачки за лесно носење. Висококвалитетна пластика која може да се користи долго време. Бидете добар организатор во спална соба, бања, кујна, канцеларија, студентски дом и така натаму.

Параметри на производот

Слична стока