.

.

pmxlfo за Iphone 13 Pro Max Магнетни Случај, Компатибилен Со Magsafe Луксузни Градиент Сјајот Телефон Случај За Жени Девојки Мека Работ Шок Отпорни Заштитни Капак Случај-Злато

pmxlfo за Iphone 13 Pro Max Магнетни Случај, Компатибилен Со Magsafe Луксузни Градиент Сјајот Телефон Случај За Жени Девојки Мека Работ

DEN 255.84

Пристапност
Залиха

①Компатибилен е компатибилен Само Со i Phone 13 Pro Max 6,7 инчи, поддржува безжично полнење ●Пенлив Стил● јасното магнетно куќиште за позлата е поврзано со сјајна хартија, симпатичниот градиент на пенливиот слој додава допир на гламур на вашиот телефон. ●Магнетски Дизајн®овој случај i Phone 13 Pro Max има вграден прстен со магнети кои обезбедуваат совршено усогласување со додатоците На Magsafe, обезбедувајќи беспрекорна и безбедна врска. ●Заштита На камерата ● подигнатиот мек раб на овој случај ги штити камерата и екранот од гребнатини и нерамнини, одржувајќи ја камерата на телефонот безбедна и безбедна. ●Совршен Подарок●оваа магнетна футрола за сјај со сјај од гардиент е одлична опција за подарок за вашиот родител, пријатели и девојки, особено за оние кои сакаат да го додаваат својот телефон со слатки и трендовски футроли. Магнетна Кутија. Магнетна Кутија.

Параметри на производот

Слична стока