.

.

Hfly Универзална Кутија За Клипови За Појас, [Внатрешна Големина: 167*90*15mm] Премиум Pu Кожна Торбичка Со Слотови За Картички Футрола За iPhone/ Samsung/Sony/Xiaomi/Huawei/Motorola Паметен те

Hfly Универзална Кутија За Клипови За Појас, [Внатрешна Големина: 167*90*15mm] Премиум Pu Кожна Торбичка Со Слотови За Картички

DEN 159.68

Пристапност
Залиха

Кутија За Торбичка За Држач за картички Компатибилна со повеќето паметни телефони од 6,0-6,8 инчи [Внатрешна Големина : 167*90*15мм], ве Молиме потврдете ја големината на телефонот пред да нарачате Најдобар избор за носење и складирање мобилни телефони, погоден за гол телефон/телефон со вклучен тенок случај НА TPU,не одговара за телефонот со вклучен дебел случај или двослоен случај. Класичниот дизајн со мека внатрешна обвивка помага во заштитата на вашиот нов телефон од пукнатини и гребнатини. Премиум стп кожна футрола со клип за ремен и јамка за појас и магнетно затворање, направете ја лесна за употреба и полесна за ставање или вадење на вашите мобилни телефони. Погоден за мажи од сите возрасти, идеален подарок за момчиња/ сопруг/ татко ^_^. Премиум Футрола Случај Со Картичка Слотови Телефон Торбичка Ремен Клип Половината Торба Случај} Карактеристики+ *лесен за употреба и магнетно затворање за дополнителна безбедност.

Параметри на производот

Слична стока