.

.

Фасалино Фаберже Кутија За Накит Од Јајца Класични Рачно Насликани Орнаменти Метален Занает Подарок За Домашен Декор

Фасалино Фаберже Кутија За Накит Од Јајца Класични Рачно Насликани Орнаменти Метален Занает Подарок За Домашен Декор

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

Големина : Јајцето Фаберже Е Околу Висина 3,93 инчи/Ширина 1,96 инчи/Тежина 0,55 фунти Дизајни : Кутиите За Ситници користат извонредна рачно насликана шема, отвораат капак за да откријат мини замок.дизајни кои покажуваат благородни,луксузни, смешни. Материјал : кутиите За Ситници се изработени од легура на цинк,шарена глеѓ и висококвалитетни кристали. Добро е за декорација и собирање. Апликација : Уникатен и забавен подарок за семеен пријател.совршен За Велигден,Дипломиран,Роденден,Денот на Мајката,Денот на Благодарноста,Денот на Вљубените, Божиќните подароци. Услуга : Ако имате какви било проблеми со јајцето фаберже,слободно контактирајте не,ќе се потрудиме да помогнеме.

Параметри на производот

Слична стока