.

.

ВТОРА КОЖА Пејсли Морнарица/ЗА МЕДИУМИ ОН-02Е/докомо ДНЦ02Е-АБВХ-101-Ц008

ВТОРА КОЖА Пејсли Морнарица/ЗА МЕДИУМИ ОН-02Е/докомо ДНЦ02Е-АБВХ-101-Ц008

DEN 678.24

Пристапност
Залиха

Производител Број На Модел : DNC02 E-ABWH-101-C008 Целосно произведен по нарачка Во Јапонија направенинџапонија инсистирање на создавање нови производи со оригинални дизајни од дизајнери и рацете на квалификувани занаетчии. Случајот ќе биде произведен и испорачан откако ќе се потврди нарачката и плаќањето. Карактеристики ова е официјално лиценциран производ од брендот митас кој е фокусиран на дизајнот и квалитетот. Погодно е за фотографирање без отстранување на паметниот телефон од куќиштето од типот на тетратка. Печатената површина е ув обработена за да се спротивстави на гребнатини и вода. Спецификации Џеб За Картички : 2 џебови за картички + 1 слободен држач за Џебни Ремени : 1 (Внатрешен дијаметар 0,2 инчи (4 мм) Магнетски појас : ременот може без напор да се отвори и затвори поради неговиот магнет. Мерки на претпазливост дупка за автентикација На Отпечатоци и безжично полнење можеби нема да бидат употребливи во зависност од дебелината на куќиштето.

Параметри на производот

Слична стока