.

.

3 парчиња Мелење Чевли Метални Полирање Влошки Подот Мелење Машина < бр / >

3 парчиња Мелење Чевли Метални Полирање Влошки Подот Мелење Машина < бр / >

DEN 1252.80

Пристапност
Залиха

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : блокот за мелење е изработен од Квалитетен Дијамантски Материјал, доаѓа со а и висока цврстина ДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ : производот доаѓа со високи перформанси на мелење, низок шум, стабилна структура носат одлични перформанси. ШИРОКА ПРИМЕНА : Применлива за сите бетонски брусилки со висока ефикасност на мелење, што е важна хардверска алатка. ПРАКТИЧНО : дискот за бетонско мелење заштедува време и напор и е од голема помош во индустријата и секојдневниот живот. ИЗДРЖЛИВ : Произведен Со извонредна изработка, која е со острина, отпорна на абење, издржлива за долг работен век. Спецификација : Тип На Ставка : Дијаманти За Мелење Чевли Материјал : Тип : Трапезоидна Боја : Зелен број На Заби : 2 Заби : 80#Список На Пакети : 3 Х Дијаманти Мелење Чевли.

Параметри на производот

Item Type:
DiamondsGrinding Shoes
Material:
Type:
Trapezoid
Color:
Green
Number of Teeth:
2 Teeth
Mesh:
80#
Package List:
3 x DiamondsGrinding Shoes:
Слична стока