.

.

АМЛЕСО 6 инчен &засилувач; Јамка Рампа Брусилка Полирач Брусилка Заменува Лицето Брусење Рампа За Вакуум Орбитална Брусилка

АМЛЕСО 6 инчен &засилувач; Јамка Рампа Брусилка Полирач Брусилка Заменува Лицето Брусење Рампа За Вакуум Орбитална Брусилка

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

Примена : за полирање со голема брзина метал, мебел, дрво, гума, камен, стакло, итн Подлоги за брусење на дискот, материјалот е издржлив и не е лесен за пукање. Лесно Користете : Лесен и пренослив, лесен за инсталирање. Материјал : Изработен од најлон нерѓосувачки челик материјал, добар, издржлив, практичен и не е лесно да се. Разумен Дизајн : вентилираниот дизајн обезбедува воздух за лесно ладење на задниот дел за продолжена издржливост. Примена : за полирање со голема брзина метал, мебел, дрво, гума, камен, стакло, итн. Подлоги за брусење на дискот, материјалот е издржлив и не е лесен за пукање. Лесно Користете : Лесен и пренослив, лесен за инсталирање. Материјал : Изработен од најлон нерѓосувачки челик материјал, добар, издржлив, практичен и не е лесно да се. Разумен Дизајн : вентилираниот дизајн обезбедува воздух за лесно ладење на задниот дел за продолжена издржливост. Опис : - Материјал : Изработен од најлон нерѓосувачки челик материјал, добар, издржлив, практичен и не е лесно да се . - Лесно Користете : Лесен и пренослив, лесен за инсталирање.

Параметри на производот

- Color:
black
Size Chart:
Dia.:
148mm/6inches
Package Includes:
1 Piece Sanding Pad:
Note:
1. Please allow slightly error due to manual measurement.:
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item.:
3. Wish you a wonderful online shopping!:
Слична стока