.

.

Антички Рачно Изработени Дрвени Декоративни Кутија Рачно Изработени Накит Кутија За Жени - Мажи Накит | Дома Декор Акценти | Декоративни Урни | Складирање &Засилува?

Антички Рачно Изработени Дрвени Декоративни Кутија Рачно Изработени Накит Кутија За Жени - Мажи Накит | Дома Декор Акценти |

DEN 415.84

Пристапност
Залиха

Големина : 10, 5х5, 5х1 ,25 (инчен) , Материјал : МДФ, Убава Рачно Изработена Кутија За Антички Накит со работа со пламен доаѓа со кадифена внатрешна обвивка Рачно Изработена Дрвена Урна-Природен Производ Издржлив само урната ја знае последната топлина на душата што минува, пепел влажна со солзи. Совршен подарок За Професионалци-Ден На Мајката-Ден На Таткото-Едукативен И Хоби Подарок За Украсна Кутија За Украсување На Домот Акценти За Складирање И Материјали во Канцеларија |. Одлични Идеи за подароци-Нашите кутии за накит прават одлични подароци за жени и девојки за Сите прилики Складирање И Организација На Декор За Накит |. Ситно Изработени Од Задни Ракотворби Најголеми Дрвени Ракотворби И Колекција На Наутички Декор За Домови. Големина : 10, 5х5, 5х1 ,25 (инчен) , Материјал : МДФ, Убава Рачно Изработена Кутија За Антички Накит со работа со пламен доаѓа со кадифена внатрешна обвивка. Рачно Изработена Дрвена Урна-Природен Производ Издржлив само урната ја знае последната топлина на душата што минува, пепел влажна со солзи. Совршен подарок За Професионалци-Ден На Мајката-Ден На Таткото-Едукативен И Хоби Подарок За Украсна Кутија За Украсување На Домот Акценти За Складирање И Материјали во Канцеларија |. Одлични Идеи за подароци-Нашите кутии за накит прават одлични подароци за жени и девојки за Сите прилики Складирање И Организација На Декор За Накит |. Ситно Изработени Од Задни Ракотворби Најголеми Дрвени Ракотворби И Колекција На Наутички Декор За Домови. Прекрасната Рачно Изработена Дрвена Урна е внимателно рачно издлабена за да обезбеди елегантен изглед и да ги зачува вашите скапоцени спомени.

Параметри на производот

Слична стока