.

.

Дизајн на коза - Еколошки Пластичен Сад За житарки, десерт, сладолед, Комплет супа од 6

Дизајн на коза - Еколошки Пластичен Сад За житарки, десерт, сладолед, Комплет супа од 6

DEN 571.20

Пристапност
Залиха

Комплет од 6 Нераскинливи И Повеќекратни Полипропиленски Пластични Чинии за Еднократна Употреба Одлично за ладни јадења како овошје, салата, сладолед или топли како супа и житни култури - внатрешна или надворешна употреба. Голема Вредност : Идеален За секојдневна употреба или големи угостителски собири или настани, како што се забави, родендени и банкети. Исклучително безбеден за Деца, Деца, Возрасни и Постари лица бидејќи сите наши производи се Нетоксични И 100% Без БПА. И тие се лесни за употреба, чисти и чуваат : безбедни За Микробранови, пријателски за Миење Садови и целосно наредени!. Ексклузивна креација за дизајн НА КОЗА-Направена во Бразил. Бпа Бесплатно : Изработени имајќи го предвид вашето здравје и животната средина, нашите пластични чинии се направени од висококвалитетни материјали без БПА. Можете да уживате во вашите оброци, знаејќи дека правите еко-свесен избор. Различни Големини За Да Одговараат На Секоја Потреба : Нашите комплети за чинии вклучуваат три различни големини-големи, мали и средни - за да ги задоволат вашите различни потреби за сервирање. Без разлика дали сте домаќини на вечера или уживате во тивок оброк сами, имаме совршена големина за вас. Безбедно за микробранова печка И Машина За Миење Садови : Нашите чинии се дизајнирани за погодност. Тие се безбедни за микробранова печка, што ви овозможува да ги загреете остатоците или да уживате во брза закуска без да ја префрлите во друго јадење. По оброкот, едноставно ставете ги во машина за миење садови за чистење без напор. Модерен Дизајн За Вашата Кујна : со нивниот елегантен и модерен дизајн, овие пластични чинии ќе додадат елеганција во вашата кујна. Тие беспрекорно се вклопуваат во секој стил на декор, што ги прави задолжителен додаток на вашиот кулинарски арсенал.

Параметри на производот

Слична стока