.

.

ПОДАРОЦИ ПЛАЗА 1-ви Кутија За Спомен на Забите 1-ви Тркалезна Кутија За Виткање Кутија За Складирање Сребро Од Нерѓосувачки Челик

ПОДАРОЦИ ПЛАЗА 1-ви Кутија За Спомен на Забите 1-ви Тркалезна Кутија За Виткање Кутија За Складирање Сребро Од Нерѓосувачки Челик

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

Вклучува : 1 х Кутија за Складирање 875 " х Овој Прв Сет За Виткање И Заби Прави Уникатен Подарок за Роденденот На Детето, Крштевањето или Споменот на Крштевањето. Функционален И Убав Подарок За Секоја Пригода, Совршен Лидерски Подарок. Класичен Стил Кутија Докажа Со Текот На Годините. Подарок Кутија За Да Го Покажете Вашиот Подарок Во Најдобро Светло. Кутијата за накит од нерѓосувачки челик е совршен подарок за вашите пријатели, за жени или клиенти. Оваа метална кутија се покажува особено популарна кај фотографите за венчавки бидејќи оваа прекрасна сребрена кутија за спомен ќе изгледа совршено на секоја масичка и секој ентериер.

Параметри на производот

Слична стока