.

.

Дизајн Скинц Трендовски Чај До Бели Дрвени Штици Заштитни Винил Налепници Обвивка На Кожата Компатибилен Со Samsung Galaxy S20

Дизајн Скинц Трендовски Чај До Бели Дрвени Штици Заштитни Винил Налепници Обвивка На Кожата Компатибилен Со Samsung Galaxy S20

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

ПРЕЦИЗНО ВКЛОПУВАЊЕ* / / оваа кожа се вклопува како ракавица на кривините На Вашиот Samsung Galaxy S20 без додавање на големо Чувство на мек допир; мат финишот на кожата се чувствува толку одлично во вашата рака што ќе заборавите дека користите дури и кожа. НАПРАВЕНО СПЕЦИЈАЛНО За Samsung Galaxy S20* // Компатибилен само Со Samsung Galaxy S20. Ова не е тежок случај, туку премиум винил налепница, обвивка на кожата. Го покрива i Phone со исечоци за да овозможи целосна употреба на порти, камера и звучници; работи со сите кабли. Овозможува и поддржува Чи безжично полнење. ЗАШТИТА БЕЗ НАЈГОЛЕМИОТ дел* // Секоја заштитна кожа го обезбедува вашиот нов мобилен уред Samsung Galaxy S20 со ултра-тенка покриеност од работ до работ за подобрена одбрана од гребење од секојдневната злоупотреба. КАКО е НАПРАВЕНА * / / Секоја кожа се создава внимателно со сеопфатен трислоен процес на производство користејќи 3м материјали што обезбедуваат најквалитетен готов производ. Започнува со патентирана леплива подлога За Ослободување Воздух што спречува појава на воздушни меури за време на процесот на инсталација. Откако графиката ќе се испечати од нашата најсовремена опрема, нанесуваме кристално чист слој за ламиниране во нашите меко-мат или високо-сјајни завршетоци што ја штити вашата кожа од секојдневно абразија мат финишот на кожата се чувствува толку одлично во вашата рака што ќе заборавите дека користите дури и кожа. НАПРАВЕНО СПЕЦИЈАЛНО За Samsung Galaxy S20* // Компатибилен само Со Samsung Galaxy S20. Ова не е тежок случај, туку премиум винил налепница, обвивка на кожата. Го покрива i Phone со исечоци за да овозможи целосна употреба на порти, камера и звучници; работи со сите кабли. Овозможува и поддржува Чи безжично полнење. ЗАШТИТА БЕЗ НАЈГОЛЕМИОТ дел* // Секоја заштитна кожа го обезбедува вашиот нов мобилен уред Samsung Galaxy S20 со ултра-тенка покриеност од работ до работ за подобрена одбрана од гребење од секојдневната злоупотреба. КАКО е НАПРАВЕНА * / / Секоја кожа се создава внимателно со сеопфатен трислоен процес на производство користејќи 3м материјали што обезбедуваат најквалитетен готов производ. Започнува со патентирана леплива подлога За Ослободување Воздух што спречува појава на воздушни меури за време на процесот на инсталација. Откако графиката ќе се испечати од нашата најсовремена опрема, нанесуваме кристално чист слој за ламиниране во нашите меко-мат или високо-сјајни завршетоци што ја штитат вашата кожа од секојдневно абразија само излупете ја и плескајте нова на неа.

Параметри на производот

Слична стока