.

.

Абаодам Метал Мобилен Телефон Синџир Чанта Синџир Ремен Синџир За Чанта Крстот Синџир Ремен Крстот Торба Синџири Телефон Виси Синџир Телефон Метал Синџир Телефон

Абаодам Метал Мобилен Телефон Синџир Чанта Синџир Ремен Синџир За Чанта Крстот Синџир Ремен Крстот Торба Синџири Телефон Виси Синџир Телефон

DEN 293.28

Пристапност
Залиха

ТОРБА СИНЏИР ремен телефонскиот синџир со клип може да ги исполни вашите дневни барања за декорација, а исто така можете да го испратите до вашите пријатели МЕТАЛЕН СИНЏИР НА ВКРСТЕНО ТЕЛО Изработени од врвен материјал и добра изработка, мониста на неа нема лесно да исчезнат или да паднат. Тока ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН Држач За Телефонски Јаже овој синџир на мобилни телефони со клип е убав и нежен, со добри декоративни ефекти. ТЕЛЕФОНСКИ СИНЏИР со клип Телефонски Синџир Клип Прилагодлив Вкрстен Синџир Телефонски Синџир Додатоци метален Синџир телефон случај јаже Телефонски Јаже широко во различни брендови телефон, може добро да го поправи вашиот телефон, но не и да го оштети вашиот телефон. СИНЏИР НА ДРЖАЧ за ТЕЛЕФОН дизајнот е едноставен и модерен, а телефонот може да биде дури и ако заштитниот случај се носи. Тоа може да се сфати цврсто, и како да се фрли тоа нема да слајд надвор, и тоа е многу погодно да се изврши. Пакетот Вклучува 1 x Карактеристики На Телефонскиот Синџир-Материјал : Легиран Синџир За Телефони Без Раце-Големина : 8,23Х2, 56Х2, 00см/3, 23Х1, 01Х0 синџир на чанти. - Боја : Црни и розови златни чанти вкрстено тело - телефонскиот клип ви овозможува лесно и безбедно да го носите вашиот мобилен телефон и нема да ви го оштети Телефонскиот Синџир На Телефонска Девојка. - Можете да ја носите на едно рамо или вкрстено тело, исто како да закачите торба, украсен И нежен Метален Синџир На Вкрстено Тело. - Овој креативен мобилен клип може лесно да се инсталира и отстрани лесно, што ви носи многу удобен синџир на држачи за телефони.

Параметри на производот

Слична стока