.

.

Планински МАЖИ Лабораторија, Издржливи 500мл Soxhlet Екстрактор Тело Врвот 50/40 Дното 24/40, Borosilicate Стакло Висок Капацитет Лабораторија Стакларија Лабораторија Образован?

Планински МАЖИ Лабораторија, Издржливи 500мл Soxhlet Екстрактор Тело Врвот 50/40 Дното 24/40, Borosilicate Стакло Висок Капацитет

DEN 1696.00

Пристапност
Залиха

- лабораториска Опрема Што се Користи во Училиштата, Професионалните Структури и Лабораториите Сигурен Квалитет, Силен И Издржлив. Сите Стаклени Кондензатори Се Направени од лабораториско Боросиликатно Стакло Од дебел степен 3,3, Со Дизајн На Дебел Ѕид, Издржлив и Еднократно. Јасност, Јасност, Цврстина, Отпорност На Топлина и Отпорност на Термички Шок, Е Добра Лабораторија, Образование и Канцелариски Материјали, Карактеристиките За Повеќекратна Употреба Се Особено Погодни за Употреба во Училиштата и Други Научно-Истражувачки Прилики. Погоден за научни истражувања, колеџи и универзитети, нафта, хемиска индустрија, фармацевтска индустрија, медицински и здравствени, основни и средни училишта итн. - лабораториска Опрема Што се Користи во Училиштата, Професионалните Структури и Лабораториите. Сигурен Квалитет, Силен И Издржлив. Сите Стаклени Кондензатори Се Направени од лабораториско Боросиликатно Стакло Од дебел степен 3,3, Со Дизајн На Дебел Ѕид, Издржлив и Еднократно. Јасност, Јасност, Цврстина, Отпорност На Топлина и Отпорност на Термички Шок, Е Добра Лабораторија, Образование и Канцелариски Материјали, Карактеристиките За Повеќекратна Употреба Се Особено Погодни за Употреба во Училиштата и Други Научно-Истражувачки Прилики. Погоден за научни истражувања, колеџи и универзитети, нафта, хемиска индустрија, фармацевтска индустрија, медицински и здравствени, основни и средни училишта итн. Забелешка : Кога Спроведувате Експерименти, Не Заборавајте Да Обрнете Внимание На Безбедноста.Имаме И Други Лабораториски Научни Производи. Ако Ви Треба, Ве Молиме Контактирајте Не!Deschem 500ml Стакло Soxhlet Екстрактор Тело Врвот 50/40 Socke Дното 24/40 Conesoxhlet Екстракција Тело : Горниот земјата уста 50/40, под заеднички 24/40редовна дебелина на ѕидот боја : Јасно [Гаранција] Ако Добиете Штета, Ве Молиме Контактирајте Не Веднаш.

Параметри на производот

Слична стока