.

.

Кујна Јадење Мат Сушење Филтер Преклопен Кафе Филтер Нерѓосувачки Кафе Капе Кујна,Јадење &засилувач; Бар Сушење Решетката Мат Силиконски

Кујна Јадење Мат Сушење Филтер Преклопен Кафе Филтер Нерѓосувачки Кафе Капе Кујна,Јадење &засилувач; Бар Сушење Решетката Мат Силиконски

DEN 163.04

Пристапност
Залиха

2 Ве Молиме Разберете Дека Боите Може Да Постојат Хроматска Аберација. Ви Благодариме За Разбирање!. Боја : Сребрена. - Погоден За Кампување На Отворено, Собирање Пријатели За Забава-Мала Форма На Рерна, Ксингит, Преклопен Дизајн Е Лесен За Носење Материјал Од Нерѓосувачки Челик, Издржлив. Материјал : Рамка : 430 Нерѓосувачки Челик ; Нога Столче : 201 Нерѓосувачки Челик Сад Решетката За Перење Корпа Држач 3 Ниво Дрвена Едноставна Решетка За Сушење Човечки Садови Мала Решетка За Садови И Дренажна Плоча Поставена над Мијалникот 33 Мијалник Преклоплива Решетка за Сушење. Кујна Сад Мат Сушење Филтер Преклопен Кафе Филтер Нерѓосувачки Кафе Капе Кујна,Јадење Нога Столче : 201 Нерѓосувачки Челик-Погоден За отворено слободно време кампување, пријатели собирање да се забавуваат - мала печка форма, ксингит, преклопен дизајн е лесен за носење материјал од нерѓосувачки челик, издржлив преклопена Големина : 15*16,5 cm Weight : 145g2.

Параметри на производот

Слична стока