.

.

Ранец За Мали деца хиснхо, Мини Симпатичен Детски Ранец За Подарок За Бебе Момче Девојче Животински Цртан Филм Бебе Ранец Торба За Патувања

Ранец За Мали деца хиснхо, Мини Симпатичен Детски Ранец За Подарок За Бебе Момче Девојче Животински Цртан Филм Бебе Ранец Торба За Патувања

DEN 560.00

Пристапност
Залиха

Ранец со врвен Квалитет За Мало Дете : чантата за девојче хисно бебе е изработена со квалитетен памук, со супериорна постава, која е мека и еколошка, ги исполнува Американските Стандарди ЗА Безбедност На Децата АСТМ, КПСИЈА, ЦСПА совршен костум за девојче и момче на возраст од 3 години наоколу Уникатна Слатка Памучна Чанта За Девојчиња : оваа кафеава кадрава торба за лавови хисно е дизајнирана со уникатно слатко лице од панда, многу слатко и прекрасно, што е многу омилено за малите бебиња момчиња и девојчиња. Прекрасна Големина и Тежина - тежината на овие подароци за деца е само околу 11 мл, што е лесно за вашата девојка да го носи цел ден на рамената. Големината на овој ранец е 10 Инчи, прилагодливите ремени совршено се вклопуваат за девојчиња од 2 години и погоре. Одлични Подароци за Мало Дете : Пријателски Дизајн, мала тежина и удобна, Мала Детска Чанта за Книги од Предучилишна возраст е одлична идеја за подароци за нашите девојчиња, кои играат во паркови, патуваат или учат, преземаат активности за карантин во затворени простории и на отворено. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ - овој памучен ранец може лесно да се исчисти рачно или дури и во машината за перење. Изненадете ги со најпопуларните ранци за да ги направат нивните празници, годишнини посебни. Ние сме специјализирани за дизајн и производство на детски ранци од 2004 година, добро знаеме кои Се најдобрите За Децата.

Параметри на производот

Слична стока