.

.

Инкарне Рачно Изработени Кожа Лаптоп Ракав Компатибилен Со MacBook Про Воздух Заштитни Кожа Лаптоп Случај

Инкарне Рачно Изработени Кожа Лаптоп Ракав Компатибилен Со MacBook Про Воздух Заштитни Кожа Лаптоп Случај

DEN 1568.00

Пристапност
Залиха

РАЧНО ИЗРАБОТЕНА ОД ВИСТИНСКА висококвалитетна Кожа Оваа кожа има многу добрите : таа е издржлива, мека, стилска и изгледа гроздобер. Кожен ракав направен од оваа кожа ќе трае долго време. Овој капак на лаптопот не само што се вклопува како втора кожа туку има и елегантно поедноставен дизајн што значи дека вашиот уред ќе изгледа стилски во секоја ситуација. КОМПАТИБИЛЕН СО НАЈНОВИОТ Apple Mac Book 13 / 15 / 16 ИНЧИ ВОЗДУХ 2018-2021 /ПРО 2016-2021. Оваа кожа Mac Book ракав одговара на најновите 13 / 15 / 16 инчи Mac Book Pro / воздушни модели : А1369, А1466, А1707, А1990, А1932, А2179, А2337, А1706, А1708, А1989, А2159, А2289, А2251, а2141 совршено. Овој капак на лаптопот штити од остатоци, гребнатини и оштетувања. ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ. Благодарение на вистинската кожа, многу е лесно да го внесете и излезете лаптопот Од овој Macbook Air/Pro корица. Одлично е за леснотијата на носење на лаптопот. Оваа ставка е совршена за вас ако сакате да го заштитите вашиот лаптоп и да останете стилски во исто време. Ракавот за лаптоп е направен од висококвалитетна вистинска кожа.

Параметри на производот

Слична стока