.

.

Каземаркет Софтбанк Лумикс Телефон Поликарбонат Јасно Тврдо Куќиште [Карирана Колекција Бр. 86 Момче ]

Каземаркет Софтбанк Лумикс Телефон Поликарбонат Јасно Тврдо Куќиште [Карирана Колекција Бр. 86 Момче ]

DEN 597.60

Пристапност
Залиха

Усвојува проѕирна тврда заштитна футрола (заден/специјален мат принт, странична/јасна спецификација) Лесно е да се инсталира и отстрани со еден допир, така што ќе можете да го промените според вашето расположение на денот. (Не користи лепила). Многу оригинални случаи на дизајн кои не ги нудат други компании. Сигурно ќе го најдете вашиот омилен!. Усвојува проѕирна тврда заштитна футрола (заден/специјален мат принт, странична/јасна спецификација). Лесно е да се инсталира и отстрани со еден допир, така што ќе можете да го промените според вашето расположение на денот. (Не користи лепила). Многу оригинални случаи на дизајн кои не ги нудат други компании. Сигурно ќе го најдете вашиот омилен!. Висококвалитетен специјален мат принт кој е отпорен на отпечатоци од прсти. Мат текстурата се чувствува добро во вашите раце.

Параметри на производот

Слична стока