.

.

Прекрасна Кожна Кутија За Накит За Патување Со Огледало, Водоотпорна Кутија За Накит За Жени, Организатор На Накит, Складирање Обетки, Прстени и Ѓердани

Прекрасна Кожна Кутија За Накит За Патување Со Огледало, Водоотпорна Кутија За Накит За Жени, Организатор На Накит, Складирање Обетки, Прстени

DEN 399.84

Пристапност
Залиха

Кожна Постава Што Дише Пренослив и лесен за сите видови патувања и деловни активности. Одличен придружник за вашето патување. Водоотпорна, вештачка кожа која ќе го заштити вашиот накит без разлика на се. Оваа кутија за накит ќе ги држи вашата нараквица, ѓердан и синџир на место додека ја штити од надворешно оштетување. Дали водите продавница за накит? Оваа ставка елегантно ќе го прикаже вашиот различен накит и ќе привлече повеќе клиенти! Одличен дисплеј за стаклени шалтери. Прекрасен подарок за вашата мајка, сопруга, свршеница или за значајниот друг во вашиот живот. Совршен за секоја пригода. Вклучува 1 кутија за накит : Накитот не е вклучен. ДИМЕНЗИИ : 4,5 x 4,5 x 2,5 инчи (L x W x H). Кожна Постава Што Дише. Пренослив и лесен за сите видови патувања и деловни активности. Одличен придружник за вашето патување. Водоотпорна, вештачка кожа која ќе го заштити вашиот накит без разлика на се. Оваа кутија за накит ќе ги држи вашата нараквица, ѓердан и синџир на место додека ја штити од надворешно оштетување. Дали водите продавница за накит? Оваа ставка елегантно ќе го прикаже вашиот различен накит и ќе привлече повеќе клиенти! Одличен дисплеј за стаклени шалтери. Прекрасен подарок за вашата мајка, сопруга, свршеница или за значајниот друг во вашиот живот. Совршен за секоја пригода. Вклучува 1 кутија за накит : Накитот не е вклучен. ДИМЕНЗИИ : 4,5 x 4,5 x 2,5 инчи (L x W x H).

Параметри на производот

Слична стока