.

.

Колонгванги Машки Обични Шорцеви За Трчање Во Теретана Брзи Суви Пижами Спортски Шорцеви Скејтборд Шорцеви За Пливање

Колонгванги Машки Обични Шорцеви За Трчање Во Теретана Брзи Суви Пижами Спортски Шорцеви Скејтборд Шорцеви За Пливање

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

91% Полиестер, 9% Спандекс Затворање на врвка. # Шорцеви : [ВПЕЧАТОК] : Супер Удобни,Едноставни, Класични и Повеќенаменски Шорцеви За Брзо Сушење. А# Шорцеви : [МАТЕРИЈАЛ] : 91% Полиестер, 9% Спандекс.Затворање на врвка. А# Шорцеви : [ДИЗАЈН] : Цврста боја.Опремен со 3 џебови : 2 удобни џебови за наклон, 1 безбедносни задни џебови за затворање со патент.Еластичниот појас со внатрешен дизајн на врвка го прави пофлексибилен и еластичен.Брзи суви спортски шорцеви одговараат за мажи, тинејџери и големи момчиња. А# Шорцеви : [ПЕРФОРМАНСИ] : лесни шорцеви за мажи изработени од висококвалитетна ткаенина,супер мека и брза сува,повеќе дише и удобно,ве прават повеќе свежи и кул во топло лето. А# Шорцеви : [ПРИЛИКА] : Оваа гимнастика шорцеви е погодна за атлетски, тренингот, кошарка, фудбал, одбојка, тенис, бејзбол, бадминтон, вежба за вежбање, возење велосипед, трчање, пешачење, џогирање, бокс,сквош, јога ,сауна jogger,повик,велосипед,вода,плажа,активни, капење итн. А# Шорцеви : [ГОЛЕМИНА] : не стандардна големина.Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја купите. Машки Брзи Суви Шорцеви За Трчање со Жици За Цртање Параметри На Производот : Ткаенина : 91% Полиестер+9%Боја на спандекс : Црна, Сива,Армиска Зелена,Темносина, Сина.

Параметри на производот

Слична стока