.

.

ГАОФАО СМИРЕНОСТ за Пепел За Човечка Пепел Возрасна Пепел Деца Погреб На Домашни Миленици Рачно Изработена Керамичка Запечатена Кутија ЗА Кремирање СМИРЕНОСТ

ГАОФАО СМИРЕНОСТ за Пепел За Човечка Пепел Возрасна Пепел Деца Погреб На Домашни Миленици Рачно Изработена Керамичка Запечатена Кутија

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

Марка : Калмпроизвод Име : Погреб Урнпроизвод Тип : Возрасен / Дете / Кремирање Миленичиња Цилиндерматеријал : Керамика Големина : висина од околу 12,8 см, ширина од околу 11,8 см, Популарни елементи : илустрација рачно нацртан стилот : рачно мерење, постои одредена грешкаова е мала забавна погребна плоча во која не може да се смести пепелта на возрасните Погоден е за споделување пепел и скапоцени трупови за миленичиња меѓу роднините.Ако подготвувате подарок за изгубена личност или домашно милениче, јас ќе ви го подготвам!.

Параметри на производот

Слична стока