.

.

Креативни 3д Налепници Автомобил Декор Шофершајбната Банер, Пред Шофершајбната Налепница, Задниот Сонцето Лента Визир Винил Налепница Шофершајбната Фрлија Филм Ш

Креативни 3д Налепници Автомобил Декор Шофершајбната Банер, Пред Шофершајбната Налепница, Задниот Сонцето Лента Визир Винил Налепница Шофершајбната

DEN 223.52

Пристапност
Залиха

Уникатен Дизајн : дизајн На Очи Или череп, креативна налепница ЗА 4д автомобилДржете се до предното ветробранско стакло, против сонце и украсете го вашиот автомобил. Мултифункционална Налепница За Налепници : заштита од Сонце, водоотпорна и отпорна на топлина, долгорочна декорација на вашиот автомобил. Направете го вашиот автомобил поладен и повеќе стилски. Лесен за инсталирање : банерот На Шофершајбната На Визирот може да се нанесе на која било мазна површина. Само излупете и залепете насекаде. Универзална : оваа предна налепница на шофершајбната е погодна За Повеќето модели на автомобили, одговара на сите автомобили, комбиња, ТЕРЕНЕЦ, камиони, Големина : 52,36"X8, 27"(133cm X22cm). Опсег На Примена : овие квалитетни налепници се одлични за фрижидери, шкафчиња, автомобили, браници, прозорци, ѕидови и секоја рамна или закривена површина. Уникатен Дизајн : дизајн На Очи Или череп, креативна налепница ЗА 4д автомобил.Држете се до предното ветробранско стакло, против сонце и украсете го вашиот автомобил. Мултифункционална Налепница За Налепници : заштита од Сонце, водоотпорна и отпорна на топлина, долгорочна декорација на вашиот автомобил. Направете го вашиот автомобил поладен и повеќе стилски. Лесен за инсталирање : банерот На Шофершајбната На Визирот може да се нанесе на која било мазна површина.

Параметри на производот

Слична стока