.

.

Прилагодено Автосунд 1961-62 КАДИЛАК САД-230 Во Цртичка АМ/ФМ

Прилагодено Автосунд 1961-62 КАДИЛАК САД-230 Во Цртичка АМ/ФМ

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

16 часот наутро / ФМ радио станици Со 4-насочен фадер. 4 канал претходи. Задниот приклучок ЗА ВНЕСУВАЊЕ AUX, ќе го дотерате звукот за да го направите уште попријатен за слушање. Електронски Тјунер. 16 часот наутро / ФМ радио станици. Со 4-насочен фадер. 4 канал претходи. Задниот приклучок ЗА ВНЕСУВАЊЕ AUX, ќе го дотерате звукот за да го направите уште попријатен за слушање. Електронски Тјунер. ПРИЛАГОДЕНО AUTOSOUND САД-230 е одличен избор за класични ентузијасти за автомобили или камиони кои бараат попристапно радио без да жртвуваат квалитетна електроника и класичен стерео изглед. Таа е дизајнирана да се вклопи во акциите цртичка без никакви модификации потребни. САД-230 навистина обезбедува помошен влез што може да се поврзе со i Pods, iphone, сателитски радио приемници или кој било друг уред со приклучок за слушалки. Таа, исто така може да се пофали 4 канал RCA пред-надвор и дигитален дисплеј со електронски тјунер, 16 станица пред-сетови и 4-начин fader.

Параметри на производот

Слична стока