.

.

ИФИЌИ 10 Чекор Тест Блок За Ултразвучна Калибрација 2мм 4мм 6мм 8мм 10мм 12мм 14мм 16мм 18мм 20мм Калибрационен Блок За Мерач На Ултразвучна Дебелина со 7075 Алуминиум во Ндт Т

ИФИЌИ 10 Чекор Тест Блок За Ултразвучна Калибрација 2мм 4мм 6мм 8мм 10мм 12мм 14мм 16мм 18мм 20мм Калибрационен Блок За Мерач На Ултразвучна Дебелина

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

1☀(1) Дебелина : 2мм 4мм 6мм 8мм 10мм 12мм 14мм 16мм 18мм 20мм Length☀(2)Должина*Ширина : 200мм*20мм. ☀☀(3)Изработен од висококвалитетен 7075 Алуминиум. 4☀(4)Се Користи за калибрација на дебелина и линеарност. 5 ((5) Ако треба да купите Други Блокови За Ултразвучна Калибрација, ве молиме известете ме и јас ќе ви помогнам да го решите. YFYIQI 10 Чекор Ултразвучно Калибрација Тест Блок 2mm 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm Калибрација Блок за Ултразвучно испитување Дебелина Мерач со 7075 Алуминиум во ИБР Тестирање на Апликацијата : ☀☀10 Чекор Ултразвучно Калибрација Блокови Може да се Примени за UM-1 А-2 А-2 D UM-3 А-4 UM-4 D UM-4 DL UM-5 UM-5 D UM-5 DL ЧАСОТ-5 ЧАСОТ-5 DL Ултразвучно испитување Дебелина Мерач Спецификација : ☀☀(1)Модел : 10 Чекор Ултразвучно Калибрација Блок ☀☀(2)Материјал:7075 Алуминиум ☀☀(3)Дебелина : 2mm 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm ☀☀(4)Должина*Ширина : 200mm*20mm Пакет се Вклучени : ☀☀1 * 10 Чекор Алуминиум Калибрација Тест Блок ☀☀ве Молиме имајте во предвид дека цената само едно парче 10 Чекор 2mm 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm Ултразвучно Чекор Тест Блок ☀☀Ако имате било какви прашања или ви треба други Калибрација Блок, ве молиме контактирајте со нас.

Параметри на производот

Слична стока