.

.

Обвинете Ги Индустриските Алатки 0-12 /0-300 мм за 0,0005 /0,01 мм Вертикална Електронска Дигитална Единица За Скала, Абве-0012

Обвинете Ги Индустриските Алатки 0-12 /0-300 мм за 0,0005 /0,01 мм Вертикална Електронска Дигитална Единица За Скала, Абве-0012

DEN 383.68

Пристапност
Залиха

Електронски Дигитални Dro Скала Единица, вертикална опсег На Мерење : 0-1000 mm (0-40") Резолуција 00005 x L) mm, (L=должина во mm). Повторливост : 0,01 мм/0,0005". мм/инчен конверзија.брзина на мерење : 1m/s ABS/INC прекинувач. Ресетирај/претходно поставен прекинувач За Вклучување/исклучување. Испорака комплетна со материјал за монтирање. Напојување : 1 батерија Може да се користи со 3-ОСКА DRO Дисплеј#1104-0220(1104-0110 V) или една оска dro позиција#1104-7950(#1104-8111)или поединечно.

Параметри на производот

Слична стока