.

.

Погребна Кремација Урна За Човечка Пепел-Прифатлива Возрасна Урна

Погребна Кремација Урна За Човечка Пепел-Прифатлива Возрасна Урна

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

Вкупна Висина (Со Капак) - 10" (Прибл) Капацитет : До 185 Кубни3 (Кубни Инчи). Држете Ги Вашите Најблиски Повторно Со Оваа Рачна Големина Преносни Мини Спомен Урни За Да Ги Негувате Спомените На Вашата Сакана. Рачно Изработена И Изработена Прилагодена Завршница Со Ексклузивен Квалитет И Финост. Допирање Прекрасен Подарок За Вечните Членови На Вашето Семејство И Пријатели. Вкупна Висина (Со Капак) - 10" (Прибл). Капацитет : До 185 Кубни3 (Кубни Инчи). Држете Ги Вашите Најблиски Повторно Со Оваа Рачна Големина Преносни Мини Спомен Урни За Да Ги Негувате Спомените На Вашата Сакана. Рачно Изработена И Изработена Прилагодена Завршница Со Ексклузивен Квалитет И Финост. Допирање Прекрасен Подарок За Вечните Членови На Вашето Семејство И Пријатели. Ова е Алуминиумска Урна За Кремирање со едноставен дизајн и елегантен изглед со рачно врежана завршница од никел. Зашрафете го горниот капак и подлогата обложена со филц.

Параметри на производот

Слична стока