.

.

3дроза Слика На Висок Мексикански Едриличар Порцеланска Плоча, 8

3дроза Слика На Висок Мексикански Едриличар Порцеланска Плоча, 8

DEN 187.04

Пристапност
Залиха

Само декоративна употреба Изработени од порцелан. Златни надвор и внатре бандажи. Само декоративна употреба. Изработени од порцелан. Златни надвор и внатре бандажи. 3дроза порцеланска плоча-одлично за давање како подарок во чест на посебна личност или настан. Само декоративна употреба. Произведени Во Сад.

Параметри на производот

Слична стока