.

.

Aexit M6x50mm 304 Ноктите, Завртки &засилувач; Сврзувачки Елементи Од Нерѓосувачки Челик Целосно Нишка Квадратни Вратот Превоз Завртки орев &засилувач; Болт Поставува DIN603

Aexit M6x50mm 304 Ноктите, Завртки &засилувач; Сврзувачки Елементи Од Нерѓосувачки Челик Целосно Нишка Квадратни Вратот Превоз Завртки орев &засилувач;

DEN 366.56

Пристапност
Залиха

Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик; Содржина На Пакетот : 30 парчиња завртка за Превоз; Име На Производ : Завртка за Превоз Големина На конец : М6 х 45мм / 0,24 "х 1,8" (Д*Л); Тежина : 361г; Стил На Глава : Тркалезна Глава. Главна Боја : Сребрен Тон; Теренот На Конецот : 1мм; Стил На Конец : Целосно Конец. Вкупна Големина : 15,5 х 53мм / 0,61" х 2,1"(Макс.Д*Л) ; Под Должина На Главата : 50мм / 2". Квадратна Големина На Вратот : 6 х 6 х 5мм / 0,24 "х 0,24" х 0,2 " (Л*В*Ч); Модел : ДИН603. Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик; Содржина На Пакетот : 30 парчиња завртка за Превоз; Име На Производ : Завртка за Превоз. Големина На конец : М6 х 45мм / 0,24 "х 1,8" (Д*Л); Тежина : 361г; Стил На Глава : Тркалезна Глава. Главна Боја : Сребрен Тон; Теренот На Конецот : 1мм; Стил На Конец : Целосно Конец. Вкупна Големина : 15,5 х 53мм / 0,61" х 2,1"(Макс.Д*Л) ; Под Должина На Главата : 50мм / 2".

Параметри на производот

Слична стока