.

.

10 парчиња Божиќ со лента за ленти за ленти практични Божиќни бонбони торбички торбичка мала торбичка за подароци Божиќни украси подароци украси

10 парчиња Божиќ со лента за ленти за ленти практични Божиќни бонбони торбички торбичка мала торбичка за подароци Божиќни украси подароци украси

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

Специјален дизајн на методот за запечатување, едноставен и лесен за употреба, добро со употреба на чувство Декорацијата во кујната, дневната соба или забавата и прикажете го роденденското момче или девојче колку ви е гајле!. Имајќи разумен капацитет и мала тежина, многу лесен за носење, удобно и практично. Може да имате неверојатна завршна обработка на вашата забава. Носете отпорен и квалитетен PE пластичен материјал, здрав и многу безбеден за употреба. Стилската и чудесната декорација доаѓа во секаков употреба материјал со висок квалитет. Божиќни мали подароци и бонбони може да се стават во оваа торба за пакување и да ги испратат на прекрасни деца или пријатели. Совршено ќе го украси вашиот простор. Светла Божиќна тематска боја и класични елементи, полна со Божиќни фестивалски атмосфера. Може да ви помогне да го осветлите вашиот живот!. Специјален дизајн на методот за запечатување, едноставен и лесен за употреба, добро со употреба на чувство. Декорацијата во кујната, дневната соба или забавата и прикажете го роденденското момче или девојче колку ви е гајле!. Имајќи разумен капацитет и мала тежина, многу лесен за носење, удобно и практично. Може да имате неверојатна завршна обработка на вашата забава. Носете отпорен и квалитетен PE пластичен материјал, здрав и многу безбеден за употреба. Стилската и чудесната декорација доаѓа во секаков употреба материјал со висок квалитет. Божиќни мали подароци и бонбони може да се стават во оваа торба за пакување и да ги испратат на прекрасни деца или пријатели.

Параметри на производот

Слична стока