.

.

Монтажата за засилувачи на радоста фабрика за засилувачи

Монтажата за засилувачи на радоста фабрика за засилувачи

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

Се прилагодува на која било рамна површина Карактеристики на засилувачи монтажа на шема со 4 дупки. Идеално за цврсти дрвени површини, табла, конзоли, wallsидови и работни површини. Изградени со сферични топка споеви за прилагодување на агол близу инфинит. Магнетна врска за брзо монтирање и расклопување. Монтање мерки 7,94 "инчи во висина. Се прилагодува на која било рамна површина. Карактеристики се монтираат на засилувачи со 4 дупки. Идеално за површини со цврсто дрво, табла, конзоли, wallsидови и работни површини. Изградени со сферични топка зглобови за прилагодување на аголот на близок инфинит. Магнетно Врска за брзо монтирање и расклопување. Монтање мерки 7,94 "инчи во висина. Пиелите за монтирање на базата на база на Amps Mag Connect, 4-дупки се дел од серијата Mag Connect Mount Mount на Factory Factory. Се одликува со метална база за монтирање на засилувачи што обезбедува дополнителна стабилност за употреба на комунални услуги и комерцијални возила.

Параметри на производот

Слична стока