.

.

Милвоки 49-16-2960 М18 гориво со средно вртење на влијанието на клучот на клучот од гума за заштитен багажник

Милвоки 49-16-2960 М18 гориво со средно вртење на влијанието на клучот на клучот од гума за заштитен багажник

DEN 624.00

Пристапност
Залиха

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни Попустот е обезбеден од. Ова е попуст со ограничено време. Попустот не се однесува на дигитална содржина. Попуст добро додека снабдувањето трае или додека не се повлече. Надоместоците за испорака и даноците може да се применуваат за претходно откриени цени. го задржува правото да го менува или откажува попустот во секое време. Ако се вратат некој од производите или содржината поврзана со овој попуст, вашата наплата ќе го изедначи износот што го плативте за производот или содржината, што е предмет на важечки политики за поврат. Произведено од : Милвоки. Број на модел : 49-16-2960. Alt MPN : 49-16-2960. Тежина на производот : 0,37 фунти. UPC : 045242602193. Состојба : ново. Проверете го производителот за компатибилност. Бродови од Соединетите држави. Произведено од : Милвоки. Број на модел : 49-16-2960. Alt MPN : 49-16-2960.

Параметри на производот

Слична стока