.

.

Таблет компјутер покритие лесен случај компатибилен со iPad 10 -та генерација 10.9 2022 Објавен, солиден случај на шок од воено одделение со 360 ° SWIVEL Stand TPU CLIP CLIP

Таблет компјутер покритие лесен случај компатибилен со iPad 10 -та генерација 10.9 2022 Објавен, солиден случај на шок од воено одделение со

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

Одговара на различни модели на таблети Овозможува сигурна заштита. Овозможува лесен пристап до уредот. Издржлив и долготраен. Идеално за дома и патување. Одговара на различни модели на таблети. Овозможува сигурна заштита. Овозможува лесен пристап до уредот. Издржлив и долготраен. Идеално за дома и патување. Чувајте ја таблетата безбедна и безбедна со нашиот опсег на случаи на таблет компјутер. Нашите случаи се дизајнирани да одговараат на различни модели на таблети и да обезбедат сигурна заштита за вашиот уред. Без разлика дали ја користите вашата таблета дома или во движење, нашите случаи на таблет компјутер ве покриле.360 ротирачки држач : Цврстата ротирачка заграда поддржува повеќекратна функција на Англестис ќе ви биде корисна, особено за време на гледање видео, патувања итн. Доказ и доказ за докажување : Заштитете таблета од лизгање, гребнатини и отпечатоци.

Параметри на производот

Слична стока