.

.

CB женски моден елегантен слаби патентни кожни ремени на половината, тенок појас на половината со тока од легура на златна боја

CB женски моден елегантен слаби патентни кожни ремени на половината, тенок појас на половината со тока од легура на златна боја

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

Оригинална кожа за патенти Затворање на тока. Суво крпа чиста. Коспирајте ја големината на половината 24 "- 30", соодветни жени со големина 2-6. Големина на ременот : Вкупна должина 40 ", ширина на ременот 0,55", големина на тока : 1,75 "x 0,75" x 0,25 ". Дизајн на појас, безвременски во класичен стил, совршен додаток за појас за обликување на половината, одлично со блуза, фустан, здолниште, панталони, фармерки. Погоден : одлично за секоја облека стилска, за секојдневно носење, работа или посебна пригода. Совршен подарок : Изберете Од повеќекратна боја, елегантен појас е совршен подарок за семејството, пријателите и самите себе. Оригинална кожа за патенти. Затворање на тока. Вкупна должина 40 ", ширина на ременот 0,55", големина на тока : 1,75 "x 0,75" x 0,25 ". Материјал : Надвор од кожа од патент, внатре во мека кожа од кравјо, тока од легура на златна боја.

Параметри на производот

Слична стока