.

.

VW T1 кампер автобус со патнички приколка жолта и крем 1/64 модели на диекаст од Schuco 452026700

VW T1 кампер автобус со патнички приколка жолта и крем 1/64 модели на диекаст од Schuco 452026700

DEN 111.84

Пристапност
Залиха

Сосема нова кутија Вистински гумени гуми. Детални екстериери. Официјално лиценциран производ. Метално тело и шасија. Димензии приближно : Л-5,75 инчи долги. Сосема нов 1/64 Scale Diecast Car Model of VW T1 Camper Bus со патнички приколка жолта и крема Die Cast Model Car од Schuco 452026700.

Параметри на производот

Слична стока