.

.

Cabilock 5 pcs Деца закачалка за закачалки за повеќенаменски закачалки за закачалки за тешки закачалки за деца плакари за закачалки за закачалки за кошула за капење, зак?

Cabilock 5 pcs Деца закачалка за закачалки за повеќенаменски закачалки за закачалки за тешки закачалки за деца плакари за закачалки за закачалки

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

Закачалки за деца со палто : со дизајн на клипови со висок степен, кои не се лесно деформирани, издржливи и Детски закачалки за клип : ,, силни и издржливи, не се лесни за деформирање и кршење, време на служење. Закачалка за облека за деца : Изгледот е симпатичен и свеж, а изработката е одлична и одлична. Закачалки за облекување на јакна : бебешки девојки за занаетчиство, добра текстура, нежни детали, едноставни и дарежливи. Закачалки за облека што не се лизгаат : не-лизгачки и сигурен, силен дизајн на оптоварување, удобен и практичен за вашиот дом. Список на пакети 5 x Карактеристики за бебиња -Материјал : ПВЦ, високи манган челични помлади закачалки -веродостојно во сите сезони, задолжителен производ за дома, погоден за сушење и складирање на домашна облека за домашна облека. -На отстранливиот дизајн на клипот со прилагодливо растојание го олеснува стегањето на облеката и не е лесно да се исклучи закачалките за бебиња за плакарот. -Изгледот е симпатичен и свеж, а изработката е одлична и одлична кука за закачалка за вратоврска. -Семи-клик дизајнот го прави тоа нема да го остави испакнатоста на рамото на облеката, многу практични закачалки за бебиња за плакарот.

Параметри на производот

Слична стока